Pon - pt 7:00-15:00 >> Serwis, wynajmy krótkie - 604 096 061 :: Sprzedaż maszyn - 696 087 776 :: Części - 600 334 610 :: Wynajmy długie - 696 087 776 :: Warsztat - 514 018 676 

Widlak Serwis

Serwis

Doświadczenie i kompleksowość

  Przedsiębiorstwo Wielobranożwe WIDLAK Wojciech Rynkiewicz jest obecnie wiodącym serwisem w województwie podlaskim, oferującym kompleksowe usługi napraw i serwisu maszyn budowlanych, rolniczych i logistycznych, w szczególności w wózkach widłowych i ładowarkach teleskopowych.


Serwis zajmuje obecnie 900m2. Do obsługi Klienta dedykowane jest 10 stanowisk pracy, co pozwala na jednoczesną naprawę wielu maszyn. Serwis współpracuje z największymi dostawcami części zamiennych w Polsce i Europie. Firma obsługuje największe zakłady w regionie zarówno pod względem bieżącego usuwania usterek w maszynach, jak i obsługi długoterminowych wynajmów.


Mobilne zespoły umożliwiają naprawy bezpośrednio u Klientów, szybkie reakcje w awaryjnych sytuacjach czy też maszyny zastępcze na czas napraw.


Serwis prowadzi naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne maszyn zakupionych w PW WIDALK, jak też i innych marek wiodących producentów: Linde, Nissan, Toyota, BT, Hyster, Manitou, JCB, Merlo, Faresin. W ramach oferty znajduje się również przygotowanie maszyn do badań UDT, przeglądy techniczne, konserwacyjne, montaż dodatkowego osprzętu w maszynach, modernizacja maszyn.
Widlak Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Kontakt do serwisu

Dział Serwisu
tel. 604 096 061
email: serwis@widlak-bialystok.pl


Zachęcamy również do skorzystania z → formularza kontaktowego

Widlak Oferta serwisowa

Oferta serwisowa

Serwis oferuje:
  • wieloletnie doświadczenie na rynku maszyn rolniczych, budowlanych i logistycznych
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny marek: Linde, Nissan, Toyota, BT, Hyster, Manitou,JCB, Merlo, Faresin
  • dojazd do klienta i naprawa sprzętu na miejscu lub sprowadzenie maszyny do zakładu i naprawa w zakładzie serwisowym
  • pozyskiwanie części zamiennych ze sprawdzonych źródeł, szczególnie od producentów, autoryzowanych dystrybutorów i zakładów handlowo-usługowych ze zweryfikowanym doświadczeniem
  • naprawy bieżące, remonty kapitalne wózków i ładowarek teleskopowych
  • przygotowanie wózków do badań przez UDT
  • przeglądy konserwacyjne i techniczne
  • montaż przesuwów bocznych, pozycjonerów, chwytaków

Zachęcamy również do kontaktu z działem handlowym w celu ustalenia długoterminowej współpracy w zakresie serwisowym i gwarancyjnym.
Najczęściej szukane frazy: Widlak Białystok, Naprawa ładowarek teleskopowych Białystok, Białystok i okolice, sprzedaż wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, serwis i naprawa ładowarek białystok, wózki widłowe nowe i używane. Tylko w ofercie Widlak Białystok znajdziesz nowe i używane wózki widłowe i ładowarki teleskopowe, z najszybszym serwisem w województwie podlaskim.
Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy

tel. 696 087 776

handlowy@widlakbialystok.pl

ul. Przędzalniana 8

15-688 Białystok

Sprawdź jak dojechać

Copyright © 2012-2024 P.W. Widlak Wojciech Rynkiewicz
RODO -- Polityka COOKIES