Pon - pt 7:00-15:00 >> Serwis, wynajmy krótkie - 604 096 061 :: Sprzedaż maszyn - 696 087 776 :: Części - 600 334 610 :: Wynajmy długie - 696 087 776 :: Warsztat - 514 018 676 

Widlak O nas Informacje o firmie

Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Widlak Wojciech Rynkiewicz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIDLAK Wojciech Rynkiewicz jest jednyą z największych na Podlasiu firm oferujących sprzedaż i wynajem sprzętu budowlanego, logistycznego i rolniczego takich marek, jak Linde, Nissan, Toyota, BT, Hyster, Manitou, JCB, Merlo, Faresin.

Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie poparte jest ogromną ilością zadowolonych i powracających Klientów oraz certyfikatami jakości i przystąpieniem do partnerstwa z dystrybutorami takich marek jak Faresin, Manitou i Merlo na całą Polskę. Firma specjalizuje się także w bezpośrednim imporcie używanych wózków widłowych i innych maszyn od dostawców w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, co daje jej przewagę cenową dzięki dużym jednorazowym zakupom.
Firma PW Widlak - doświadczenie od 1999 roku
Hala PW Widlak Fasty Białystok

Magazyn i hala

W 2015 roku PW Widlak powiększyło powierzchnię magazynową i powierzchnię serwisu o dodatkowe 3000 m2. Inwestycja otworzyła nowe możliwości rozwojowe, zapewniając jeszcze wyższą jakość i obsługę większej ilości Klientów. Park maszynowy znajduje się w północnej części miasta Białystok przy trasie krajowej S8. Dzięki inwestycji PW Widlak otworzył nowy sektor działalności - sprzedaż i wynajem rusztowań budowlanych.

Siedziba firmy

Siedziba firmy znajduje się w Białymstoku, sercu Podlasia, co ułatwia dojazd zespołu serwisowego jak również dostarczanie części zamiennych i maszyn pod firmę lub gospodarstwo Klienta. Obszar działania serwisu pokrywa się z obszarem działania kontrahentów i Klientów, obejmując zasięgiem trzy województwa w rejonie 200km od Białegostoku - podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie: powiat augustowski, białostocki, bielski, grajewski, hajnowski, kolneński, łomżyński, moniecki, sejneński, siemiatycki, sokólski, suwalski, wysokomazowiecki, zambrowski, mławski, ostrołęcki, ostrowski, węgrowski, wyszkowski, ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, a także największe miasta: Białystok, Łomża, Suwałki, Ostrołęka, Siedlce, Olsztyn, Ełk, Augustów, Ostrołęka, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Grajewo.
Widlak - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Kluczowa działalność: serwis i dystrybucja

Zespół serwisowy oferuje usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Współpraca z dystrybutorami, producentami i zakładami handlowo-usługowymi sprawiają, że serwis w krótkim czasie jest w stanie zdobyć odpowiednie części zamienne, skracając czas naprawy do koniecznego minimum. Naprawa sprzętu możliwa jest u Klienta jak i w zakładzie serwisowym usytuowanym w siedzibie firmy WIDLAK.

Obok serwisu, drugą kluczową działalnością Przedsiębiorstwa Wielobranżowego WIDLAK jest dystrybucja maszyn logistycznych, budowlanych i rolniczych na terenie całej Polski. Przy sprzedaży maszyn dział handlowy kieruje się indywidualnymi potrzebami Klienta. Ma ofertę sprzedażową składa się szeroka asortymentowo flota, w tym używane i nowe wózki widłowe, koparki, ładowarki, podnośniki i dźwigi. Na życzenie Klienta może zostać sprowadzony dowolny model wiodących producentów, jak: Linde, Nissan, Toyota, BT, Hyster, Manitou, JCB, Merlo, Faresin.

Dealer Manitou, Merlo, Faresin

PW WIDLAK jest partnerem marek Faresin, Manitou i Merlo. W ofercie znajduje się zarówno sprzedaż, jak i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wynajem tych marek.

Widlak - dealer marek Manitou i Merlo
Widlak wszystkie formalności w jednym miejscu

Usługi dla potrzeb współczesnego Klienta

Sprzedaż nowych i używanych maszyn wzbogacona jest o możliwość wynajmu maszyn. Sezonowe zapotrzebowanie na określony rodzaj sprzętu obsługiwany jest przez dział handlowy, który w dogodny sposób przygotowuje umowy najmu i warunki korzystania z maszyn.

Podczas sporządzania umów sprzedaży, wynajmu i serwisowych, doświadczona kadra pracownicza służy doradztwem w wyborze maszyny oraz pozyskaniu finansowania. Finansowanie działalności gospodarczej w branży rolniczej i budowlanej jest kluczowym aspektem rozwoju tych branż w Polsce, dlatego PW WIDLAK na potrzeby finansowania zewnętrznego dostarcza wszelkie niezbędne dokumenty i certyfikaty potwierdzające zakup, wynajem lub serwis sprzętu.
Najczęściej szukane frazy: Widlak Białystok, Naprawa ładowarek teleskopowych Białystok, Białystok i okolice, sprzedaż wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, serwis i naprawa ładowarek białystok, wózki widłowe nowe i używane. Tylko w ofercie Widlak Białystok znajdziesz nowe i używane wózki widłowe i ładowarki teleskopowe, z najszybszym serwisem w województwie podlaskim.
Skontaktuj się z nami

Dział Handlowy

tel. 696 087 776

handlowy@widlakbialystok.pl

ul. Przędzalniana 8

15-688 Białystok

Sprawdź jak dojechać

Copyright © 2012-2024 P.W. Widlak Wojciech Rynkiewicz
RODO -- Polityka COOKIES